Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı

Gaziosmanpaşa Belediyesi İletişim Merkezi Venezia Alışveriş Merkezi’nde Hizmete Açıldı

Gaziosmanpaşa Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla ikinci iletişim merkezini hizmete açtı. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın Venezia Alışveriş Merkezi’nde açılışını gerçekleştirdiği Gaziosmanpaşa Belediyesi İletişim Merkezi, vatandaşlara haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Gaziosmanpaşa Belediyesi hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, İsfanbul Alışveriş Merkezi’ndeki Gaziosmanpaşa Belediyesi İletişim Merkezi açılışının ardından bir diğer açılışı da Karadeniz Mahallesi’nde bulunan Venezia AVM’de gerçekleştirdi. Açılışa İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı da katıldı.

Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi hizmetinin verileceği İletişim Merkezi’nde Gaziosmanpaşalılar belediye ile ilgili olan işlemleri kolayca halledebilecek ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilecek. Vatandaşların talep, öneri ve şikâyetlerini kolaylıkla dile getirebileceği iletişim merkezinde ayrıca, Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kompleksi ve Sanat Akademisi kurs kayıtları alınacak ve Gaziosmanpaşalılar, vergi ödemelerini zaman kaybetmeden kolayca yapabilecek.

“GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ’NİN DİĞER BELEDİYELERE DE ÖRNEK OLMASINI TEMENNİ EDERİM”

Ulaşılabilir belediyecilik hizmeti ile iki iletişim merkezini hayata geçirdiklerini dile getiren Başkan Usta, “Vatandaşlarımız hafta sonu alışveriş merkezlerinde ailece vakit geçiriyor. Bu yüzden biz de vatandaşımızın ayağına hizmeti götürmek adına iletişim merkezlerini alışveriş merkezlerinde açtık” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi İletişim Merkezi’nin diğer belediyelere de örnek olmasını temenni eden Ahmet Hamdi Çamlı ise “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla tüm belediyeler 7 gün 24 saat vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak. Gaziosmanpaşa Belediyesi de örnek bir uygulama yaparak hizmeti vatandaşın ayağına getirmiş ve iki farklı alışveriş merkezinde iletişim merkezini hizmete açmış. Biz şimdi burada ikinci iletişim merkezinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu uygulamanın diğer belediyelerimize de örnek olmasını temenni ederim” dedi.

Gaziosmanpaşa'da ortak katılımı ve şeffaf yönetim anlayışını güçlendirecek olan iletişim merkezi, vatandaşlara haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek.
3 Mart 2019 Pazar 1370 kez izlendi - 4.3.2019