Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı

Bakan Soylu: “Hasan Tahsin Usta Önümüzdeki 5 Yıl Bir Destan Yazacaktır”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gaziosmanpaşa’da, iş adamları, STK temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın ev sahipliğinde gerçekleşen programda Bakan Soylu “Önümüzdeki 5 yıl Gaziosmanpaşa için çok farklı olacak. Hasan Tahsin Usta Önümüzdeki 5 Yıl Bir Destan Yazacaktır” dedi.

"GAZİOSMANPAŞA’DA GÜZEL HİZMETLER, GÜZEL PROJELER OLACAK"

Gaziosmanpaşa’da devam eden hizmet ve projelere değinen Bakan Soylu, “Gaziosmanpaşa’da bir yandan güzel bir kaymakamlık binası yapılıyor. Yetmez bize. Bir taraftan Küçükköy’de çok güzel bir emniyet binasının projesini hazırladık. İnşallah Hasan Tahsin Başkanımla birlikte çok daha güzel spor sahaları, spor merkezleri de yapacağız. Biz de elimizden geleni ortaya koyacağız. Hasan Tahsin Başkanımız önümüzdeki 5 yıl bir destan yazacaktır. Sonuna kadar onunla beraber olacağız. Sizlerden güç, kuvvet istiyoruz. Güzel hizmetler, güzel projeler olacak” açıklamasını yaptı.

"TÜM ARKADAŞLARIMIZLA BURADA HİZMETKÂR OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Bakan Soylu sözlerine şöyle devam etti: “Biz Gaziosmanpaşa’nın çocuklarıyız. Elimizden gelen, gücümüzün yettiği her şeyi ortaya koymaya çalışacağız. Burada Gaziosmanpaşa’da kendi ilçemizdeyiz. Türkiye’nin neresinde olursam olayım, buradan aldığım oyun ve emanetin ne olduğunu biliyorum. Tüm arkadaşlarımızla burada hizmetkar olmaya devam edeceğiz”.

“TÜRKİYE’NİN GÜÇLÜ BİR İSTİKRARA İHTİYACI VAR”

31 Mart Seçimleri için Gaziosmanpaşalılardan destek isteyen Bakan Soylu, “Türkiye’nin güçlü bir istikrara ihtiyacı var. Türkiye’deki iç güvenliğin temini için en önemli mesele güçlü istikrardır. İnşallah, Türkiye Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin bir nimeti olarak 4,5 yıl seçim olmayan bir döneme girecek. Cumhur ittifakının yarınlara daha güçlü gitmesinin isteği budur. Gelin, önümüzdeki bu 4,5 yılda Türkiye büyük sıçrama gerçekleştirsin” diye konuştu.

“TERÖRLE BÜYÜK MÜCADELE VERİYORUZ”

Bakan Soylu, terörle büyük bir mücadele verdiklerinin altını çizerek, “Verdiğimiz mücadele; bundan 50 yıl sonra, 100 yıl sonra sadece bizim değil, etrafımızdaki coğrafyanın da ‘Allah Türkiye’den razı olsun. İyi ki bu mücadeleyi verdi de bizi kurtardı’ diyeceği, bizden sonraki nesillerin ‘Türkiye uçuruma giderken aldılar ve tekrar bize verdiler’ diyeceği bir mücadeledir. Biz bunu gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.
26 Şubat 2019 Salı 1442 kez izlendi - 27.2.2019