Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı

Başkan Usta: “Hürriyet Mahallesi’ne Bilgi Evi Kazandıracağız”

Mahalle buluşmaları kapsamında Hürriyet Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Usta, vatandaşların istek, öneri, şikâyet ve taleplerini dinledi. 2023 vizyon projeleri arasında Hürriyet Mahallesi’ne Bilgi Evi kazandıracaklarının müjdesini veren Usta, mahalledeki trafiği rahatlatmak için de Salı pazarını Küçükköy Spor Kompleksi ve Gençlik Merkezi’ndeki daimi pazar alanına Nisan ayında taşıyacaklarını belirtti.

Her gün farklı bir mahallede Gaziosmanpaşalılarla bir araya gelen Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, bu kez Hürriyet Mahallesi sakinleriyle buluştu. Vatandaşların istek ve şikâyetlerini içtenlikle dinleyen Usta, Hürriyet Mahallesi’ne Bilgi Evi kazandıracaklarının müjdesini verdi.

“SALI PAZARINI KÜÇÜKKÖY SPOR KOMPLEKSİ VE GENÇLİK MERKEZİ’NDEKİ MODERN PAZAR ALANINA TAŞIYORUZ”

Salı günleri Hürriyet Mahallesi’ne kurulan semt pazarını Küçükköy Spor Kompleksi ve Gençlik Merkezi’ne taşıyacaklarını dile getiren Başkan Usta, “Salı pazarını Küçükköy Spor Kompleksi ve Gençlik Merkezi’nde inşa ettiğimiz pazar yerine inşallah Nisan ayında taşımayı düşünüyoruz. Vatandaşlarımızın alışveriş yapıp dinlenebileceği bir alan olacak” dedi.

İnşaatı devam eden Poligon Parkı ve Zeminaltı Otopark projesine de millet kıraathanesi ekleyeceklerini belirten Usta, “Poligon Parkı ve Zeminaltı Otopark projemizin alt tarafında otopark, üst tarafında da park ve eğer mahalle sakinlerimiz isterse ek olarak da millet kıraathanesi yapacağız. Vatandaşlarımız ailece geldiğinde çocukları parkta oynarken ailelerin de kitap okuyabileceği bir mekân olacak” dedi.
13 Şubat 2019 Çarşamba 1682 kez izlendi - 14.02.2019