Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı

Başkan Usta, Kastamonulularla Buluştu

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Kastamonulular Derneği (KASDER)Gaziosmanpaşa Şubesi'in düzenlediği programa katıldı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda Başkan Usta, Gaziosmanpaşa’da yaşayan Kastamonulu hemşehrilerle bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

“GÖNÜL VERİP GÖNÜLLER KAZANMAK İSTİYORUZ”

Başkan Usta, “Bundan 3 yıl önce Kastamonu’dan Giresun’a, Trabzon’dan Kırklareli’ne uzanan iftar sofralarında gönül köprülerini kurmaya başlamıştık. Bu işin startını veren çok değerli Kastamonulular, yani sizler oldunuz. Bizi orada çok sıcak bir karşılaşmayla bağrınıza basmıştınız. Bizler de özellikle Kastamonu’dan almış olduğumuz ilhamla gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz. Yaşlı, genç, engelli, yoksul, yetim herkese gönül verip gönüller kazanmak istiyoruz” dedi.

“BELEDİYECİLİK GÖNÜL İŞİDİR”

Yeni dönemde temel ilkelerinin “Gönül Belediyeciliği” olacağının altını çizen Başkan Usta, “Sayın Cumhurbaşkanımız, bundan 25 yıl önce belediyecilikte çığır açmıştı. 25 yıl sonra yeniden belediyecilik anlamında sadece Türkiye’de değil tüm dünyada destanlar yazmamız gerektiğini ifade ettiler. Memleket işi gönül işi olduğu gibi belediyecilik de gönül işidir. Sizlerle birlikte şehrimizin geleceğini inşa ederken, gönül köprülerimizi güçlendirecek ve hep birlikte Gaziosmanpaşa’yı asil medeniyetimize yakışır hale getireceğiz” diye konuştu.
10 Ocak 2019 Perşembe 1130 kez izlendi - 11.2.2019