Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı

Numan Kurtulmuş: Gönül Belediyeciliği İçin Gaziosmanpaşa Hazır

Gaziosmanpaşa’yı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, “Gönül
Belediyeciliği” anlamında yapılan çalışmalar için Başkan Usta’ya teşekkür ederek, “Gönül Belediyeciliği için Gaziosmanpaşa hazır“ dedi.

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan
Tahsin Usta’dan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından Gaziosmanpaşa Yüzme
Havuzu ve Spor Kompleksi’nde düzenlenen programda konuşan Kurtulmuş,
Gaziosmanpaşa’da gönül belediyeciliğinin güzel örneklerini gördüğünü ifade ederek, “Hep beraber kalan 56 günlük sürede gece gündüz çalışıp bütün Gaziosmanpaşa’ya ulaşacağız. İnşallah insanların gönlünü ve zihnini kazanacağız” dedi.

TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRET İLE YOLA ÇIKTIK

Tevazu, samimiyet ve gayret ile yola çıktıklarını belirten Kurtulmuş, “Bizim aramızda kibirli insanların yeri yoktur. Bizim aramızda riyakar adamların, iki yüzlü insanların yeri yoktur. Yol arkadaşlarımızın aynı zamanda gayretli olması lazım. Tembel insanların aramızda yeri yoktur. Bizim başkanlarımızın, şehrimizi yöneten insanların, halkı yönetenlerin üç temel vasfı
mutlaka olmalıdır. Bir, adalet, iki emanettir, üç sadakattir” ifadelerini kullandı.

“MEMLEKET İŞİ GÖNÜL İŞİ”

Kurtulmuş, “Memleket işi gönül işi. Onun için önce insanların kalplerine girmeliyiz. Gönülden yaparsan gönüller kazanırsın. Belediyecilikteki çeyrek asırlık tecrübenin üstüne yeni bir safhaya geçiyoruz. İnsanların gönüllerini kazanacağız. Büyük ve güçlü bir Türkiye istikametinde hiçbir ayrım yapmadan 81 milyonu kucaklayacağız” diye konuştu.
2 Şubat 2019 Cumartesi 1497 kez izlendi - 7.02.2019