Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı

Kamu Hizmet Binalarımızı Ve Camilerimizi Yaptık Veya Yeniledik

Vatandaşlarımızın kamuda olan işlerini daha kolay ve konforlu biçimde yürütebilmeleri için kamu hizmet binalarımızı yeniledik. Vatandaşlarımız için daha ulaşılabilir ve kullanışlı hale getirdik.

Böylece vatandaşlarımıza güzel ve modern binalar içerisinde güleryüzlü hizmet sunabildik.

Gaziosmanpaşa hükümet konaği: İlçemizin çehresini değiştirecek ve vatandaşlarımıza kaliteli hizmet standartı sunacak olan Gaziosmanpaşa Hükümet Konağı Projesi, birçok kamu birimini bünyesinde bulunduracak. Projenin bünyesinde; 6’sı engelli otoparkı olmak üzere 136 araçlık otopark, bay-bayan mescit, 160 kişilik yemekhane, 330 kişilik konferans salonu, Tapu Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Mal Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Kadastro Müdürlüğü, İlçe Tarım Gıda Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Kaymakamlık bulunuyor.

Emniyetimize 3 yeni hizmet binasi

Şehit anil kaan aybek polis merkezi
Yildiztabya mahallesi’nde çocuk büro amirliği
Karayollari mahallesi’nde emniyet ek hizmet binası’nı hemşehrilerimizin hizmetine sunduk.
Gaziosmanpaşa belediyesi ek hizmet binasi: Gaziosmanpaşalı vatandaşlarımızın belediye hizmetlerine daha hızlı, kolay ve etkin şekilde ulaşabilmeleri amacıyla ek hizmet binasını tamamlayarak hizmete sunduk. İlçemizdeki kentsel dönüşüm çalışmalarını da yürüttüğümüz GOPAŞ binası, Gaziosmanpaşalı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde ve daha hızlı şekilde karşılayabilecek şekilde tasarlandı.

Üç yeni muhtarlik binasi: fevzi çakmak, karlitepe ve yeni mahalle muhtarlik binalarini hizmete açtik

Camiler medeniyettir:

Kâzım Karabekir Mahallesi Valide Camii
Yıldıztabya Mahallesi Durak Camii
Mevlana Mahallesi Mehmet Akif Camii
Fevzi Çakmak Camii’ni vatandaşlarımızın hizmetine açtık.
Camilerimize modern şadirvanlar: Gaziosmanpaşa Merkez Camii ve Küçükköy Merkez Camii’ne modern şadırvanlar kazandırdık.

Şemsipaşa Mahallesi’nde bulunan Kumlu Çiftlik Camii yenileme projemiz çok yakında hayata geçiyor.

Evlenecek çiftlerin her zaman yanındayız.

Çiftlerimizin geleceğe birlikte adım attıkları bu unutulmaz günü daha da anlamlı kılmak için, Gaziosmanpaşa Nikah Sarayı’nı yenilenen yüzüyle halkımızın hizmetine sunduk.

İstanbul’un yeni cazibe merkezi Gaziosmanpaşa’da birçok büyük organizasyonun yapılmasına imkân sağlayacak Plevne Etkinlik ve Davet Salonunu hizmete soktuk. Mevlana Mahallesi’nde, 1.200 metrekare alanda kurulu olan Plevne Etkinlik ve Davet Salonu, 1.000 kişilik kapalı salonu ve 250 kişilik açık alanıyla düğün, konferans, seminer, panel, toplantı gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.
1303 kez izlendi - 22.1.2019