Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı

Fatma Betül Sayan Kaya: “Ustalık Döneminde Gaziosmanpaşa Çok Daha Güzel Bir İlçe Olacak”

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Karayolları Sağlık ve Spor Merkezi’ni de düzenlenen törenle hizmete açtı. Açılış törenine katılan İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya, “Başkanımız inşallah Karayolları Mahallesi’ne spor merkezleri, gençlik merkezleri gibi daha nice güzel merkezler kazandıracak, Ustalık döneminde Gaziosmanpaşa çok daha güzel bir ilçe olacak” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Karayolları Sağlık ve Spor Merkezi’ni hizmete açtı. Açılış törenine İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu’nun yanı sıra ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN USTA: “SAĞLIK VE SPORU BİRLEŞTİREREK ÖRNEK BİR MODEL OLUŞTURDUK”

Açılış töreninde konuşan Başkan Usta, “Karayolları Mahallesi, tüm hizmetlerle hızlı bir şekilde buluşmaya devam ediyor. Bu bina önceden tek katlıydı ve kullanılmaz haldeydi ve buna rağmen spor eğitimleri verilmeye çalışılıyordu. Bunu görünce bir karar verdik ve dedik ki burada spor da olmaz, eğitim de olmaz. Daha sonra burayı hem sağlık hem de spor merkezi olarak yeniden inşa ettik. Karayolları Sağlık ve Spor Merkezimizin alt katında aile sağlığı merkezi ve üst katında da vatandaşlarımızın spor yapabileceği alan oluşturarak sağlık ve sporu birleştirdik ve örnek bir model oluşturduk” dedi.

KAYA: “AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ VE SPOR MERKEZİMİZİN GAZİOSMANPAŞAMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Gaziosmanpaşa’nın Başkan Hasan Tahsin Usta ile çok daha güçlü hizmetler kazanacağını dile getiren Fatma Betül Sayan Kaya “Gaziosmanpaşa, İstanbul’un gözbebeği bir ilçemiz. Bizim için yeri çok ayrı. Ben bir Gaziosmanpaşalıyım. Kadınlarımız, gençlerimiz, çocuklarımız ve beyefendilerimiz için sağlık ve spor merkezini ilçemize kazandırdık. Başkanımız inşallah Karayolları Mahallesi’ne spor merkezleri, gençlik merkezleri gibi daha nice güzel hizmetler kazandıracak. İnşallah burası çok daha güzelleşecek, çok daha güçlenecek. İnanıyorum ki Hasan Tahsin Usta Başkanımız bu dönem, ustalık döneminde çok güçlü hizmetler yapacak. Ben, aile sağlığı merkezi ve spor merkezimizin Karayolları Mahallemize, Gaziosmanpaşamıza hayırlı olmasını diliyorum. Gaziosmanpaşa, ustalık döneminde Hasan Tahsin Usta ile inşallah çok daha güzel bir ilçe olacak” dedi.

MİLLETVEKİLİ KAYA VE BAŞKAN USTA DOKTORLARI VE MİLLİ SPORCULARI ZİYARET ETTİ

1.300 metrekare alan üzerine inşa edilen Karayolları Sağlık ve Spor Merkezi’ni ziyaret eden İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, önce Aile Sağlığı Merkezi’ndeki doktorları, daha sonra da spor merkezindeki milli sporcuları ve spor yapan kadınları ziyaret etti. Keyifli anların yaşandığı ziyarette Başkan Usta ve Milletvekili Kaya, vatandaşlarla birlikte spor yaptı. Ziyaret sırasında bir vatandaş sağlık sorunlarından dolayı spora ihtiyacı olduğunu belirterek Karayolları Sağlık ve Spor Merkezi’ni ilçeye kazandırdığı için Başkan Usta’ya teşekkür etti.
21 Mart 2019 Perşembe 1315 kez izlendi - 26.3.2019