Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı

Usta: “Trabzonlu Hemşehrilerime İlçemizi En Güzel Şekilde Temsil Ettikleri İçin Teşekkür Ederim”

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Trabzonlular Buluşması’na katıldı. Salona girer girmez Trabzonluların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Usta, masaları tek tek gezerek hemşehrileriyle sohbet etti.

Hemşehri buluşmalarına tüm hızıyla devam eden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, bu kez de Trabzonlularla bir araya geldi. Kendisi de Trabzonlu olan Usta, önce ilçede faaliyet gösteren Trabzon Araklı Yeşilköy Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti, ardından Trabzon Dernekleri Federasyonu ve Gaziosmanpaşa Trabzonlular Derneği işbirliğiyle düzenlenen “Trabzonlular Buluşuyor” programına katıldı. Ak Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ve İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’nın da katılım gösterdiği program, Gopark Grand Salon’da gerçekleştirildi.

Trabzonlu hemşehrileri ile hasret gideren Usta, Karadenizlilerin sevilen sesi Onay Şahin konseri eşliğinde horon oynadı. Programda konuşma yapan Usta, “Kültürümüzün, geleneklerimizin yaşatılması önemli. Bir toplumu güçlü ve dinamik tutan aslında medeniyetleridir, medeniyetlerin bu güne yansıtılmasıdır. Trabzonlu hemşehrilerimiz, bu geceyi düzenleyerek şehrimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ettiklerini ortaya koymuştur. Bundan dolayı tüm Trabzonlu hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.
10 Mart 2019 Pazar 1215 kez izlendi - 11.3.2019